Организатор работа с клиенти на половин работен ден
Отдел:
Обслужване на клиенти
За град:
София

Ти искаш да работиш в креативна и диманична среда, в която да проявяваш своя хъс и енергия!
За теб е важно да имаш възможност ежедневно да се изправяш пред различни предизвикателста и да се развиваш като професионалист!
Да си част от мотивиран и амбициозен млад екип и да имаш ангажираност на половин работен ден е нещо, което е търсиш в новата си позиция!

Тогава стани част от екипа на BRITANICA!

Във връзка с разширяването на дейността на компанията, търсим:

ОРГАНИЗАТОР РАБОТА С КЛИЕНТИ НА ПОЛОВИН РАБОТЕН ДЕН

Основни отговорности на позицията:

  • Да консултираш клиенти на различни възрасти и с различни професии, да дефинираш техните потребности и да намираш най-подходящите решения за тях;
  • Да изграждаш и поддържаш дълготрайни партньорства с настоящите клиенти на компанията;
  • Да ръководиш и отговаряш за конкретни проекти, свързани с изграждането на лоялност у клиентите;
  • Да участваш в организирането на финансовата дейност на филиала;
  • Да координираш и подпомагаш дейността на академичния екип.

Необходими умения:

  • Отношение към детайлите и аналитично мислене;
  • Ориентираност към потребностите на клиентите и стремеж към предоставяне на най-високо качество;
  • Силни организационни умения;
  • Готовност за поемане на отговорност;
  • Инициативност и иновативност;
  • Работа ефективно в екип;
  • Минимум Intermediate (B1) ниво на владеене на английски език;
  • Добра компютърна грамотност.

Какво предлагаме ние на своя екип от професионалисти?

  •  Развитие и подкрепа на креативността и професионализма, в компания лидер в своята област;
  •  Работа в млад, енергичен, сплотен и амбициозен екип;
  •  Дългосрочен ангажимент;
  •  Конкурентно заплащане;
  •  Работно време:
20 часова работна седмица - 5 дни по 4 часа.

Ако разпознаваш себе си в горните изисквания, ще се радваме да обсъдим възможностите да станеш част от нашия екип.
Изпрати ни твоя автобиография и мотивационно писмо. Всички данни, предоставени от теб, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изпратете ни вашата кандидатура

Файловете трябва да са по-малки от 2 MB.
Позволени типове файл: txt rtf pdf doc docx odt odp xls xlsx.
Позволени типове файл: txt rtf pdf doc docx odt odp xls xlsx ods.
Позволени типове файл: gif jpg jpeg png txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods avi mov mp3 ogg wav tar zip.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Обратно към отдела

„Образователен център Британика” ООД успешно защити проект по Оперативна програма „Иновации и конкурентоспособност”, процедура „Подкрепа за внедряване на иновации в предприятията”. В проекта  BG16RFOP002-1.001-0153-C01 „Внедряване на иновативна уеб базирана система за обучение по английски език” са включени дейности по разработване на специализиран софтуер и придобиване на ново оборудване, необходимо за внедряване на иновативната услуга.
Потребители на иновативната система са всички, които желаят да изучават английски език в България и чужбина. Иновативната разработка е собствена за дружеството и има потенциала да революционизира всеки аспект от езиковото образование и обучение. Общата стойност на проекта е  453 737, 50 лева, от които 332 453,47 лева финансова подкрепа от Европейския съюз и 58 668, 26 лева Национално съфинансиране.